محرمانگی


هر اطلاعاتی که شما در سیستم تلنگر ثبت می کنید، مثل چک، بیمه نامه، تاریخ ازدواج یا تولد، اطلاعات مربوط به دارو هاتون، امتحانات یا سند و مدرکی که تاریخ انقضاش براتون مهمه، پیش ما امین باقی می مونه. همه در سرورهای ما ذخیره میشه و هیچ کس نه اجازه داره و نه می تونه به اطلاعات خصوصی شما دسترسی داشته باشه چون ما تمام راه های دسترسی رو بستیم. پس با خیال راحت از سیستم تلنگر استفاده کنید.

تشخیص هویت


هر مشتری در سیستم تلنگر توسط ایمیل شناسایی میشه. تمام ایمیل ها تو سیستم منحصر به فرد هستند و کاربران پس از تائید ایمیل خودشون می تونن از سیستم تلنگر استفاده کنن و مادامی که عملیات صحت ایمیل رو پشت سر نگذرونن، نمی تونن حتی وارد سیستم بشن.

حفظ اطلاعات


شما می تونید تو سیستم ما اسناد و مدارک خودتون رو وارد کنید و ما هم اونها رو در کمال امنیت نگه داری می کنیم و طی بازه های زمانی مختلف نسخه های پشتیبان ازشون می گیریم تا در صورت اتفاقات و حوادث خاص بتونیم اونها رو رگردونیم. شما می تونید اسناد خودتون رو از سیستم حذف کنید یا اونها رو نگه داری کنید، حتی اگر تاریخ گذشته باشن، ما اونها رو پاک نمی کنیم و این شما هستید که اگر مایل بودید می تونید اسناد خودتون رو پاک کنید اما یادتون باشه اگر سند یا مدرکی رو از سیستم حذف کردید دیگه قابل برگشت نیست. اما برای اینکه شما مطمئن بشید، قبل از پاک کردن ما ازتون سوال می پرسیم که آیا مایل به حذف سند هستی؟ پس یکم اینجا حواستون رو جمع کنید. کلا تو همه سیستم های دنیا عملیات پاک کردن که بهش حذف می گن، کار پر ریسک و خطرناکیه. اما نگران نباشید ما بهترین راه حل رو براتون انتخاب کردیم.

به روز رسانی ها


ما براتون یک صندوق پستی در نظر گرفتیم که رنگش سبز هست و هر وقت آپدیت یا تغییری رو انجام بدیم حتما براتون یک نامه می زنیم تا شما هم در جریان تغییرات جدید باشید.

 شکایت: info@talangor.net
logo-samandehi